Perlisten S5 Tower Special edition demodagen bij Tune Inn 28 mei tm 3 juni.

Revolutionaire technologie in het hart van het geluidCentraal in de S5t staat het gepatenteerde DPC-systeem (Directivity Pattern Control) van Perlisten. Dit innovatieve systeem bestaat uit een 28 mm beryllium-tweeter, omringd door twee 28 mm middentonen-drivers met TPCD (Thin-Ply Carbon Diaphragm). Het geheel is geïntegreerd in een speciaal ontworpen waveguide om de geluidsverspreiding te optimaliseren.Deze unieke configuratie zorgt voor een nauwkeurige controle van de richtingsgevoeligheid, wat resulteert in een brede en coherente geluidsweergave over een groot luistergebied. Het resultaat is een opmerkelijk stabiel en precies stereobeeld, ongeacht de positie van de luisteraar in de kamer.

Diepe en gecontroleerde bassen

Om het DPC-systeem aan te vullen, zijn de S5t uitgerust met twee 180 mm woofers met TPCD. Deze basdrivers, geplaatst boven en onder het DPC-module, zorgen voor een diepe en gecontroleerde weergave van lage frequenties.

Het bass-reflexontwerp met twee naar beneden gerichte poorten maakt een indrukwekkende frequentie-uitbreiding mogelijk, tot wel 24 Hz (-10 dB). Voor aanpassing aan verschillende kamerkonfiguraties levert Perlisten pluggen mee waarmee de S5t kunnen worden omgezet in gesloten luidsprekers, wat de basrespons verandert.

Transparant en dynamisch geluid

De combinatie van het DPC-systeem en de hoogwaardige woofers geeft de S5t een uitzonderlijke geluidskarakteristiek. Transparantie en precisie zijn gegarandeerd over het gehele hoorbare spectrum, van de diepste bassen tot de meest kristalheldere hoge tonen.

Dynamiek is een ander sterk punt van deze luidsprekers. Ze kunnen de subtielste nuances weergeven en excelleren ook in de meest intense passages zonder hoorbare compressie. Deze veelzijdigheid maakt ze geschikt voor zowel intieme akoestische muziek als de meest energieke genres.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *